Філазоніт регенеруючий -

РЕКОМЕНДУЄМО ФЕРМЕРАМ, ХТО ХОЧЕ ЗАБЕЗПЕЧИТИ РАННІЙ РОЗВИТОК РОСЛИНИ ТА ЗАХИСТИТИ ПАРОСТКИ ВІД РІЗНИХ ГРИБКОВИХ ЗАРАЖЕНЬ (ФУЗАРІОЗ, САЖКА, БІЛА ГНИЛЬ та ін.)

До складу препарату були відібрані спеціальні штами бактерій, які зарахунок вироблення гормонів стимулюють укорінення та прискорують проростання рослини.

ФІЛАЗОНІТ РЕГЕНЕРУЮЧИЙ Рекомендовано для використання у господарствах, які надають перевагу вирощуванню монокультури

У процесі обміну речовин бактерії виробляють речовину подібні антибіотикам, які є несприятливими для ґрунтових грибків, через їх здатність виробляти сидерофори, вони обмежують ріст грибків навколо кореневої поверхні. 

Штами Pseudomonas та Bacillus, які добре адаптуються до різних типів та умов ґрунту та швидко розмножуються, витісняють шкідливі мікроорганізми, займаючи життєвий простір. Ця особливість може бути особливо важливою у господарствах, де неможливо виконати вимоги сівозміни. Це також доцільно у випадках, коли послідовні культури можуть бути атаковані або пошкоджені тими самими захворюваннями. 

Препарат також може використовуватися на органічних ділянках, що робить його найважливішим профілактичним інструментом для органічного землеробства.

Чому корисний Філазоніт Регенеруючий?

  • Сприяє рослинами рівномірному зростанню
  • Зменшує негативний вплив кислих і лужних грунтів, та вирощування монокультури, використовується в умовах різних видів обробітку ґрунту
  • Підвищує стійкість до враження сходів рослин
  • Стимулює засвоєння рослинами поживних речовин
  • Сприяє сильнішій, розвиненішій рослинності і кореневої системи та підвищує продуктивність рослини
  • Підвищує стійкість рослини до грунтових заражень (коренева гниль, сажка, фузаріоз та ряд інших) на ранній стадії, та до посухи

Склад

Бактеріальні штами: Pseudomonas putida, Pseudomonas fluorescens, Bacillus megaterium, Bacillus subtilis

Кількість бактеріальних клітин: 109 шт / см3, живильний розчин

Застосування

При посіві: 10-15 л/га.

Для закладання саду: 10-20 л/га.

У тепличному господарстві: 10-30 л/га

МЕТОДИ Внесення У ґрунт

на рілля, або під закладання саду

1. У кількості 15 л/га із додаванням 100 – 300 л/га води, що наноситься на всю поверхню ґрунту безпосередньо перед посівом з штанговим оприскувачем і одразу заробляється. 

2. У кількості 10 л/га із додаванням мінімум 10-15 л/га води, при застосуванні спеціального пристрою для внесення рідких добрив (ФІЛЛЕР), під час посіву у насіннєву борозну.

PHYLAZONIT РЕГЕНЕРУЮЧИЙ ҐРУНТУ

  •