Посилене утворення бульбочок -

БІЛЬША ВРОЖАЙНІСТЬ

Препарат, спеціально розроблений для сої,  «ФІЛАЗОНІТ РЕГЕНЕРУЮЧИЙ» був доповнений штамом RHIZOBIUM, який значно збільшуює утворення вузликів на корені сої, тим самим збільшуючи фіксацію азоту з повітря. Врожайність і вміст білка також збільшуються.

Інокуляція живим та специфічним штамом ризобій є кращою, ніж порошкова підгодівля. Характерною особливістю Bradyrhizobium japonicum є те, що він утворює бульбочки на коренях сої, характеризується тим, що бактерії в бульбочках здатні до інтенсивної фіксації атмосферного азоту. Зв’язаний азот найчастіше присутній у формі амінокислот у бульбочках і може бути безпосередньо використаний рослиною.

Бактерії, що живуть разом з рослиною, є видоспецифічними, тому для штучного зараження часто використовують види RHIZOBIUM для метельчатих рослин. Суспензія бактерій, яка корисна для підгодівлі ґрунту, може бути легко внесена в грунт у відповідних кількостях. Їх здатність зв’язувати атмосферний азот в ідеалі може становити навіть 300 кг/га/рік.

Чому корисно використовувати «Філазоніт інокулянт для Сої»?

  • Зв’язує 250-300 кг/га атмосферного азоту за рік
  • сприяє сильнішій кореневій системі та рівномірному зростанню рослин
  • сприяє утворенню азотфіксуючих бульбочок
  • зменшує кількість добрив, що мають вноситись
  • стимулює поглинання поживних речовин
  • підвищує стійкість до грунтових заражень, покращує продуктивність рослини, використовується в умовах різних видів обробітку ґрунту

Склад

Бактеріальні штами: Bradyrhizobium japonicum, Bacillus megaterium, Bacillus subtilis, Pseudomonas putida, Pseudomonas fluorescens

Кількість бактеріальних клітин: 8 х 108 шт / см3, живильний розчин.

МЕТОДИ ВНЕСЕННЯ У ҐРУНТ

1. У кількості 15 л/га, із додаванням 100 – 300 л/га води, що наноситься на всю поверхню ґрунту безпосередньо перед посівом з штанговим оприскувачем і одразу заробляється. 

2. У кількості 10 л/га із додаванням мінімум 10-15 л/га води, при застосуванні спеціального пристрою для внесення рідких добрив (ФІЛЛЕР), під час посіву у насіннєву борозну.

PHYLAZONIT інокулянт для сої

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
  •